انواع مدل بستن روسری برای خواستگاری

بستن روسری و شال خواستگاری متناسب با فرم صورت

یکی از مواردی که برای بستن شال و روسری باید به آن توجه داشت فرم و مدل صورت شخص می باشد. اگر صورت مستطیلی دارید ،طول صورت از عرض بزرگتر است، پیشانی و فک هم اندازه و لبه های تیز دارد. پس باید پیشانی و فک را محدود و تا حدی پوشاند تا صورت به شکل نرمال تری به نظر آید برای این مورد بهترین گزینه شال ها می باشند، بهتر است شال چهارخونه انتخاب نشود زیرا صورت را پهن تر نشان می دهد می توان از دستمال سرهای تیره در زیر شال برای کوتاه تر نمایش دادن صورت بهره برد. روسری و شال خود را به صورت گرد ببندید. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند پرهیز کنید و همینطور کناره های شال را تو بزنید تا گونه ها بیشتر به نمایش در آیند.روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید. مانند روسری ابریشم و روسری حریر.

بستن روسری و شال مراسم خواستگاری

اگر فرم صورتتان بیضی می باشد روسری را محکم نبندید که باعث کشیده تر دیده شدن صورت میشود. در عوض شال و یا روسریتان را آزاد ببندید و ادامه شال وروسریتان را روی شونه بیندازید و از روسری و شال رنگ روشن و پارچه های طرح دار و پلیسه دار استفاده کنید. برای این منظور خرید شال پلیسه را به شما پیشنهاد می دهیم.


بهترین رنگ های شال ساده از برند کاریان


بستن روسری مراسم خواستگاری با فرم صورت بیضی

در صورت های مثلثی بهتر است عرض پیشانی محدود شود تا با چانه همخوانی پیدا کند در گوشه کنار زده شود تا فرم صورت به درستی اصلاح گردد.و اگر فرم صورتتان لوزی می باشد روسری یا شالی مقداری لخت و لطیف باشد بالای سرتون ببندید تا توجه به سمت صورتتان برود. برای نمونه شال ابریشم گزینه مناسبی برای شماست. به طور کل این نوع از از فرم صورت خیلی زیبا می باشد و نیاز به هیچ مدل بستن خاص روسری وشال برای بهتر شدن ندارد.


خرید شال موهر در طرح های جذاب با قیمت های مناسب


بستن روسری و شال خواستگاری صورت مثلثی

بستن شال و روسری خواستگاری متناسب با لباس

همینطور که به فرم صورت برای بستن شال و روسری باید دقت کرد باید به مقوله تناسب لباس با شال و روسری نیز اهمیت زیادی داد اگر لباس ماکسی در مراسم خاستگاری خود می پوشید بهتر است از مدل هایی که جمع هستند استفاده کنید زیرا باعث تعادل در فرم کلی بدن می شود ولی اگر از انواع کت ها استفاده میکنید می توانید از مینی اسکارف ها یا رو سری یا شال های کوچک استفاده کنیدتا فرم لباس به درستی مشخص شود.

گره زدن روسری خواستگاری متناسب با لباس
بستن شال و روسری خواستگاری متناسب با لباس

بستن شال به شکل گل برای مراسم خواستگاری

میتوان بسته به سلیقه و فرم لباس و فرم صورت خود به بستن شال یا روسری خود به شکل گل در کنار سر و یا به شکل توربان بالای سر ببندید و یا به صورت کراواتی استفاده کرده تا نمای بهتری به استایل شما ببخشد.و برای نمایش اکسسوری های شما مانند گردنبند یا گوشواره کمک به سزایی کند.


خرید شال کتان با بهترین جنس و قیمت مناسب از برند کاریان


قدیمی تر
روسری برای مانتو چهارخونه
جدیدتر
راهنمای خرید روسری مجلسی

دیدگاه بگذارید

سبد خرید
بازگشت به بالا