اصول ست کردن روسری با مانتو

تصویر مدل مانتو کتی با مینی اسکارف

قواره روسری مناسب برای ست کردن با مدل های مانتو

برای ست کردن مانتو مناسب با روسری روش های مختلف و اصولی رایج می باشد که گاه شناخته شده و رایج می باشد و گاها دور از نظر،یکی از این اصول درمورد قواره روسری با مدل مانتو می باشد،در این مورد مهم باید در نظر داشت که روسری های قواره بزرگ مناسب برای مانتو هایی با یقه هایی بزرگ و مدل دار نمی باشد و باعث بسته شدن دید مدل اصلی مانتو می شود ،از همین رو برای کت ها پیشنهاد می شود از مینی اسکارف ها استفاده شده تا مدل لباس به خوبی نمایان شود و همینطور در مانتوهای ساده و جلو باز میتوان از روسری با قواره بزرگتر استفاده کرد که جنبه اکسسوری به استایل می بخشد.

می توانید از روسری  طرح دار در پوشش خود استفاده نمایید که در این صورت بهتر است رنگ مانتو در طرح های موجود در روسری وجود داشته باشد همچنین می توان  رنگ و طرح روسری را به صورتی انتخاب کنید  که با طرح و رنگ تزیینات مانتو مطابقت داشته باشد. اغلب مانتو ها به شکل بدون دکمه و به صورت جلوباز و بلند دوخته می شوند که بهتر است شما در صورت پوشیدن این طرح مانتوها از روسری قواره بزرگ انتخاب نمایید تا استایلی متفاوت و به روز داشته باشید

مینی اسکارف سر مدل
مینی اسکارف سر مدل

چگونه رنگ روسری را با رنگ مانتو خود ست کنیم؟

برای ست کردن رنگ روسری با مانتو اگر مانتو طرح دار باشد می توان از یکی از رنگ های غالب آن برای روسری استفاده کرد یا اگر مانتو ساده باشد می توان رنگی در تنالیته رنگی مانتو استفاده یا رنگ های مکمل با لباس

برای رنگ خنثی میتوان از رنگ های متنوع تری استفاده کرد معمولا می توان بسته به نوع محل استفاده از استایل می توان در حالت رسمی تر از روسری هایی با قواره کوچک تر و رنگ های خنثی با تناژ متفاوت استفاده کرد یا در حالت های نرمال با رنگ های سرزنده تر و قواره های بزرگ تر بسته به مدل لباس (در بالا ذکر شده ) بهره برد . برای انتخاب رنگ مانتو و رنگ روسری و شال بهتر است به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان توجه داشته باشید تا جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید


خرید روسری ژاکارد برند کاریان با بهترین قیمت به صورت آنلاین


ست کردن روسری با مانتو صورتی

رنگ صورتی رنگی دخترانه و معصومانه به همراه دارد بهتر است این حس در استایل تقویت شده پس رنگ هایی که برای روسری این استایل توصیه می شود رنگ های ملیح می با شد مثل خاکستری های سرد ، سفید و یا کرم که این نوع می تواند با طرح هایی در پس زمینه استایل را به این هدف نزدیک کنند.

مانتو صورتی از جمله مانتو محبوب در بین بانوان به شمار می آید که رنگی مناسب برای پوشیدن در فصل های گرم سال است. رنگ صورتی به دلیل تن رنگ گرمی که دارد علاوه بر این که گزینه مناسبی برای فصل های گرم سال محسوب می شود هم چنین رنگ خوبی برای انتخاب و پوشیدن پالتو و کاپشن در فصل های سرد سال با روسری قواره کوچک می باشد.شما می توانید مانتو صورتی را با رعایت اصول و نکات اصلی در نوع پوشش با روسری ایجاد ترکیب رنگ درست با لباس های مختلفی که  در رنگ های مختلف بپوشید و استایل های متفاوت و جذابی را به همراه داشته باشید.

تصویر روسری با مانتو صورتی
تصویر روسری با مانتو صورتی

رنگ سفید یکی از پر طرفدارترین رنگ ها برای مانتو و روسری می باشد که بیشترین کاربرد خود را در تابستان و فصول گرم دارد از این رو توصیه می شود روسری سبک و رنگ روشن با آن ست شود ولی به دلیل اینکه رنگ سفید خود از دسته رنگ های خنثی می باشد با اکثر رنگ ها هارمونی جذابی درست می کند.هنگامی که مانتویی به این رنگ سفیدمی پوشیم توجه زیادی به سمت شما جلب می شود، به همین دلیل فرصتی عالی برای نشان دادن زیبایی طرح روسری و یا شالتان می باشد. 


خرید شال کتان در طرح های متنوع با قیمت عالی


رنگ سفید استایل شما را فوق العاده شیک می کنداگر کت سفید برای استایلتان انتخاب کردید می توانید با یک روسری ابریشم توییلست کنید و در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه با کفش یا صندل مجلسی و چند اکسسوری رنگی جلوه ای خاص به استایلتان بدهید. برای استایل کژوال می توانید  با مانتو  سفید جلو بسته با یک روسری نخی قواره بزرگ ترکیب رنگ آبی و صورتی  با یک جین راسته یا کمی آزاد همراه کنیدو یا در استایل های تابستانه با  مانتو سفید و روسری مینی اسکارف کرم و با  کیف های کنفی بزرگ و اسنیکرز سفید استفاده کنید.


برای مانتو با رنگ سبز میتوان از روسری هایی با رنگ ها تناژهای مختلف سبز استایل را آراست ولی میتوان برای جلب نظر در استایل با توجه به اینکه سبز یک رنگ سرد به حساب می آید از رنگ مکمل آن یعنی قرمز با تنالیته های مختلف یا برای گرم کردن استایل از رنگ های اکر استفاده کرد.

روسری با مانتو سبز
روسری با مانتو سبز
ست کردن روسری با مانتو سبز

با مانتو طلایی چه رنگ روسری می توان ست کرد؟

رنگ طلایی عموما یک رنگ مجلسی و فاخر محسوب می گردد بهترین رنگ برای به نمایش گذاشتن این پارچه رنگ مشکی یا رنگ های تیره تر مثل قهوه ای های تیره می باشد که روسری که با آن ست می شود می تواند طرح های محو در پس زمینه داشته باشد.


خرید روسری خال خالی برند کاریان به صورت آنلاین


ست کردن با مانتو طلایی

مانتو با رنگ آبی می تواند با اغلب رنگ های روسری هماهنگی ایجاد کند مانند رنگ سفید یا قرمز یا سورمه ای و… ولی میتوان هر یک از این رنگ ها را بسته به فصل و محل استفاده تغییر داد. مانند استفاده کردن از رنگ های روشن در فصول گرم و بلعکس. یکی از انتخاب های خوب با رنگ آبی انتخاب روسری گلدار هم هست.

ست کردن روسری با مانتو لی

کاربرد اصول ترکیب رنگ ها در استایل

استایل های دخترانه با رنگ های مکمل ، دخترها بیشتر روزمره تمایل بیشتری به استفاده از رنگ های شاد در استایل خود دارند که این خود یکی از اصول استایل کردن به سبک استفاده از رنگ های مکمل می باشد مثل آبی و نارنجی یا سبز و قرمز ویا زرد و بنفش که همخوانی شگفت انگیزی و شادی را به ست روسری و مانتو می بخشد.

روسری نارنجی با مانتو سبز
روسری نارنجی با مانتو سبز

ولی بلعکس مطلب بالا استایل های زنانه سعی بر این دارد که بیشتر در یک تن رنگ و از رنگ های هم خانواده برای ست کردن روسری و مانتو استفاده کنند تا شیک تر به نظر بیاید . خرید روسری طرح دار یکی از انتخاب های مناسب برای خانم ها است.

مینی اسکارف کرم با مانتو کرم
مینی اسکارف کرم با مانتو کرم

در سبک های ست روسری مانتو با الهام از سبک مونوکروم بیشتر سعی بر این است از یک رنگ واحد بالاخص رنگ خنثی استفاده شود یعنی بعضا رنگ مانتو و روسری یکی و یا با کمی تنالیته بالا یا پایین می باشد ولی می توان استثنا هم قائل شد و روسری را به عنوان یک اکسسوری با یک رنگ متفاوت و قواره کوچک تر مانند مینی اسکارف استفاده کرد.


خرید شال اسلپ با بهترین قیمت از برند کاریان


ست کردن روسری طلایی

در روش ست کردن مانتو و روسری طبق رنگ های سه گانه یا پایه سوم رنگ ها یعنی ست کردن رنگ هایی که از ترکیب رنگ های اصلی به وجود می آیند مثل نارنجی ، بنفش و… میتوان به نزدیکی از لحاظ تن سردی یا گرمی توجه داشت یا آن ها را در کنار رنگی خنثی استفاده کرد که این مسئله به موقعیت استفاده لباس مربوط می باشد.

قدیمی تر
12 مدل بستن شال دخترانه و شیک
جدیدتر
روسری برای مانتو چهارخونه

دیدگاه بگذارید

سبد خرید
بازگشت به بالا